Zkušenosti klientů

Zkušenosti klientů Access Consciousness

Na náhody od jisté doby nevěřím, proto když jsem se setkala poprvé s Míšou, prostě to nebyla náhoda. Potkaly jsme se na místě, kde jsem mohla poznat její energii a to doslova na mém těle. V průběhu tělesného procesu, který jsem obdržela jsem lítala na nějakém obláčku :-). Míši energie mne doslova rozpouštěla a já vnímala, jak odchází přesně to, co má odejít. A to to teprve mělo přijít, jakmile ode mě odstoupila a pracovala s mým tělěm bez doteku, měla jsem pocit, že mnou prolítává miliony motýlků. Míšo, děkuji Ti za tento zážitek, otevřelo mi to mnohem víc, než bych si sama vědomě uměla představit. Děkuji a veřím, že opět brzy na lehátku :-)

Nikol

Zkušenosti klientů Access Consciousness

Nedávno jsem prodělal velmi nepěknou zlomeninu nohy a hrozila mi operace. Díky léčebné kůře Míši Černíkové se mi kost brzy krásně zahojila a operaci jsem se vyhnul. Nyní se mohu opět plně věnovat činnosti kterou mám nejraději - hře na bicí nástroje. Jestli se dějí zázraky nevím, ale Míša je asi umí! Rád Vás o tom přesvědčím na koncertech Standy Hložka, Pavla Nováka a dalších...
Opravdu mnohokrát děkuji!

Jan Lukáš

Zkušenosti klientů Access Consciousness

Všem, které zaujala Míša Černíková, můžu vřele doporučit tuto terapeutku, lektorku, facilitátorku, vlastně nevím, co všechno dokáže, je neuvěřitelné, co všechno s access je možné s touto velmi citlivou a také empatickou a sympatickou ženou. Poznala jsem ji při terapii a můžu říci, že se dokáže velmi navnímat na člověka, již při druhém čištění byl u mne vidět obrovský pokrok, spousta bloků, nepříjemných pocitů se odplavilo, po terapii jsem si dovolila sama zajít do cukrárny a strávit čas sama se sebou, dosáhnout vnitřního klidu a stavu bez myšlenek.
Má spoustu zkušeností, které umí správně používat, ví, co je pro člověka zrovna vhodné a co je ochoten pojmout a slyšet. Nevidí v ničem problém a žádné překážky, vždy, když potřebuji poradit, je ochotná a otevřená pomoci druhému.

Ivka

Zkušenosti klientů Access Consciousness

Bars poprvé v životě * 3měsíční blokace svalů podél páteře a nepohyblivé rameno, opakované návštěvy rehabilitací * napoprvé z bars žádná velká očekávání * po 12 hodinách od návštěvy ÚPLNÉ uvolnění blokace a tím se teprve začaly dít změny! * už jsem objednaná na další návštěvu * vám všem - dovolte si tu změnu také!

Eva Šimková

Zkušenosti klientů Access Consciousness

Když jsem hledal svého první Access Bars praktika, abych zakusil barsy, tak si moje tělo vybralo Míšu Černíkovou. Moje první setkání s Míšou bylo o to krásnější, kdy jsem vnímal, že máme souznění našich energií. Přišel jsem ve chvíli, kdy jsem Access Bars nutně potřeboval. Neboť stavy úzkosti a smutku, neúspěchu mě provázely. A já věděl, že to není život, který chci žít. Sezení s Míšou bylo pro mě natolik přínosné, že jsem chtěl další setkání. Při každém dalším setkání jsem si uvědomoval více a vnímal jsem více lehkosti v mém životě, více radosti, spokojenosti a hlavně, začal jsem být tím, kým jsem. Sám sebou.

Radovan Macháček

Máte dotazy?

Chtete se podělit se zkušenostmi?