Moje cesta k Access Consiousness®

Michaela Černíková

Ve svém životě jsem od malička věděla, co po mě druzí chtějí a snažila jsem se jim vyhovět. Zapomínala jsem sama na sebe a žila pro druhé. Pro „úspěch“ v této realitě, aby mě měli rádi, abych se zavděčila, abych ostatním ukázala, že jsem „dobrá“, jsem dělala spoustu věcí – starala se o zvířata, domácnost, cvičila, plavala, tančila, studovala. Přesto jsem měla pocit, že sem nepatřím, že ať dělám, co dělám, je to špatně. Neměla jsem spoustu kamarádek, jako jiné holčičky, nikdo si se mnou moc nechtěl hrát. Měla jsem pocit, že já jsem špatně.

Vystudovala jsem vysokou školu, udělala doktorát, obhájila habilitační práci, mezitím měla rodinu, postavili jsme dům, podle jiných jsem měla na univerzitě i skvělou práci. Zkrátka podle okolí jsem se měla dobře. Sama jsem ale stále spokojená nebyla. Hledala jsem další možnosti seberealizace. Udělala si kurz maséra ve zdravotnictví, lymfatické masáže, ve svém volném čase jsem pracovala jako terapeut Metody RUŠ, věnovala se práci s energií, jemnohmotnými těly, pracovala jako odborný posuzovatel pro Český institut pro akreditaci. Stále jsem stíhala více zaměstnání najednou včetně péče o děti a domácnost. Postupně jsem začala vnímat, že mě některé činnosti nenaplňují a že je možná čas, to co nefunguje, změnit. S přibývající energetickou činností, a především díky nástrojům Access Consiousness® (přístup k vědomí) jsem se měnila. Měnil se i můj pohled na svět, na okolí, sebe samu. Zjistila jsem, že nespokojenost si vytvářím pouze sama svými závěry a soudy o sobě i ostatních.

Po prvním základním kurzu Access Bars® jsem konečně věděla, že vím. Začala jsem bars pomalu praktikovat. Používala jsem základní verbální prostředky Access Consiousness® a věci se začaly více měnit. Následoval Access Energetický FaceliftTM a další kurzy. Stala jsem se facilitátorkou Access Bars®, Access Energetického FaceliftuTM , tělesných procesů Access Consiousness®. Jsem praktikem Abuse Hold (tělesný proces používaný pro různé druhy zneužití) a SOP (Symfonie možností, otevírající úplně nové prostory a dimenze). Čistím prostory nemovitostí od negativních a příjemných energií. Absolvovala jsem kurz Happy Mouth pro zdravá ústa a dásně. Nejvíce mě naplňuje práce s dětmi. Stala jsem se ambasadorkou Access Bars®, což znamená, že mohu tento prostředek předávat také v zařízeních jako jsou školy, nemocnice a jiná pracoviště, kde by mohl být přínosem pro všechny zúčastněné.

Co všechno je ještě možné?

  • Jakým přínosem mohu být právě pro Vás?
  • Jakou pozvánkou pro Vás mohu být, abyste uznali, kdo jste a dovolili si vybrat více?
  • Jakou inspirací pro Vás mohu být, abyste tvořili svůj život s naprostou lehkostí?
  • Jaké možnosti jsou pro Vás připraveny, které jste ještě nebyli ochotni přijmout?

Certifikáty

Certifikát Access Bars Certifikát Access Facelift Certifikát Foundation Certifikát Kompenzační proudy Certifikát Lymfatické neshody a nekonzistence žláz Certifikát Nulová suma traumatu Certifikát Obnova vitality regenerace nervů Certifikát Odmocnina mínus jedné Certifikát Elimince a vyhlazení alergické solidifikace reakcí reality nesouhlasu a prokletí Certifikát Exit Stage left Certifikát Facilitator Certifikát ESSE Certifikát 3D-BC Certifikát Certifikát Vyhlazení a eliminace specifických závažností Certifikát Access Facelift Facilitator Certifikát BPF Certifikát TTTE

Máte dotazy?

Chtete se podělit se zkušenostmi?